Vito Braet wordt eindwinnaar

David Van der Poel wint laatste rit

 Rit5:Rillaar

Het regenweer zorgde dat de rit van 12 x 13,6km (163,2km) verkort werd met 3 ronden.

Dit hield de renners niet tegen om al van bij de eerste ronde verschillende aanvallen uit te voeren.

Tijdens de 2de ronde slaagde Yentl Bekaert (BALOISE TREK LIONS) een voorsprong te behalen van 30sec. Hierna kwam er heel wat reactie waardoor een grote groep renners aansluiting vonden, namelijk Vincent Van Hemelen (URBANO CYCLING TEAM), Brent Clé (STAGECO CYCLING TEAM), Tomas Kopecky (ACROG - TORMANS BALEN BC), Vito Braet (LOTTO SOUDAL DEVELOPMENT TEAM), Liam Slock (LOTTO SOUDAL DEVELOPMENT TEAM), Luca De Meester (EFC-L&R-VULSTEKE), Lander Loockx (GROUP HENS - MAES CONTAINERS), Tom Meeusen (GROUP HENS - MAES CONTAINERS), Daan Soete (GROUP HENS - MAES CONTAINERS), David Van der Poel (ALPECIN-FENIX), Mees hendrickx (ALPECIN-FENIX) Tom Kilich (ALPECIN-FENIX) en Yentl Bekaert (BALOISE TREK LIONS). Zij behaalden een voorsprong van meer dan 3 min.

Bij het ingaan van 3de ronde kwam er tegenreactie van een aantal renners namelijk Steven Pattyn (LOTTO SOUDAL DEVELOPMENT TEAM), Brent Mulders (HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM), Gil Gelders (BINGOAL WB DEVELOPMENT TEAM), Vincent Bastiaens (GROUP HENS - MAES CONTAINERS), Thibaut Nys (BALOISE TREK LIONS). Zij naderden tot op 3 min van de leiders. Tom Kilich (ALPECIN-FENIX) moest afhaken bij de leiders en kwam zo in deze groep terecht.

De leiders behielden hun voorsprong en het kwam tot een sprint welke gewonnen werd door David Van der Poel (ALPECIN-FENIX) voor Vito Braet (LOTTO SOUDAL DEVELOPMENT TEAM) en Brent Clé (STAGECO CYCLING TEAM).

Gele

 Eindwinnaar van het Algemeen klassement 2021

Tomas Kopecky

Klassement

 Van links naar rechts de eindwinnaars van de klassementen.

Algemeen puntenklassement (groene trui) Vito Braet (LOTTO SOUDAL DEVELOPMENT TEAM)

Winnaar laatste rit David Van der Poel (ALPECIN-FENIX)

 Algemeen klassement en jongerenklassement 2021 (gele en witte trui) Tomas Kopecky

Rushesklassement (oranje trui) Ayco Bastiaens (ALPECIN-FENIX)

Bergklassement Daan Soete (rode trui) (GROUP HENS - MAES CONTAINERS)

Beste Vlaams-Brabander Brent Clé (blauwe trui) (STAGECO CYCLING TEAM)

DSC 1514

Eindwinnaar ploegenklassement

ALPECIN-FENIX